CAD/CAM 2-Schneider, 1 darab, 202DR.3.20.020, rund
Német megnevezés: CAD/CAM 2-Schneider - Stück grau, BND, Schaft-Ø 3 mm, Figur Zylinder, Kopflänge: 20 mm, SELECT, ISO 020 - 202DR.3.20.020
  • Gyártó: Edenta
  • Cikkszám: 202DR.3.20.020
  • Elérhetőség: Rendelhető (nem küldhető vissza)
Korábban megtekintett termékek
Ducera® Liquid Flasche 500 ml SD
Cikkszám: 5368272056
Füllungsinstrumente - db - PFI117
Cikkszám: PFI117
TITAN BioStar, 1 darab, °5 H 18 mm